Emigroj ne Kanada

Emigroj ne Kanada eshte faqja me e ndjekur ne Facebook rreth emigrimit ne Kanada me mijra vizitore.

Na ndiqni duke klikuar ne  Emigroj ne Kanada

Formulari i te dhenave (word.doc)

Advertisements

1 Comment

July 5, 2013 · 6:13 pm

One response to “Emigroj ne Kanada

  1. pershendetje un jam nje cune na tirana dhe kam psure nje problem ne shqiperi me duan tme vrasine dhe tani jetoje ne suedi dhe kam probleme shume sejoze po qe shteti suedes nuk me jep shanc per letra per arsye se ka ber kontrat me shtetine shqiptare qe mos te mbaje azilante dhe dja te pyes ado mund te aplikoje ne ambasaden e kanadas per ndihme ketu ne suedi se mua me rrezikohet jeta po tme kthejune atje ju lutem me ktheni nje pergjigje ju faleminderit

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s