Forms

Shkarko Formularin Emigroj ne Kanada.

Klikoni ne Immigrate to Canada per me shume informacion.

Advertisements

19 responses to “Forms

 1. Pingback: Forms | Daniel Fama

 2. Etleva Qoku

  Deshiroj te shkoj te punoj ne Kanada

 3. Loreta

  Pershendetje! Jam infermiere e sapo dip + lishencen e kam marre
  sa ka te beje fakti qe skam asnje te aferm ne kanada per tu perzgjedhur si kandidate ne profesionin tim?

 4. i like to work or to study in Canada.

 5. DHURATA

  Pershendetje emri im eshte DHURATA Shehu jetoj ne kelcyre te permetit.kam deshire te punoj e te jetoj ne kanada bashke me familjen time.ju lutem te me ndihmoni me nje vize pune familiare per te emigruar atje.une jam 35vjec.bashkeshortin e kam 45vjec e vajzen 5 vjece .kemi nje nivel te mire te anglis htes .une mund te punoj cfare do lloj pune per gra .une kam punuar si shitese ,kamariere,rrobaqepse e jam kujdesur e per femijet e per pastrimin e shtepive po rt r profesioni im eshte rrobaqepese.kur rt se burri im ka eksperience ne ndertim ,me lyerjen me te gjitha punet e ndertimit.ju lutem na ndihmoni.faleminderit per durimin

 6. Flutura Demalija

  Pershendetje quhem Flutura profesioni im esht parukiere do te doja shum te merja nje viz pune familjare qe te punoja atje.flm

 7. Mentor Gerxhaliu

  Pershendetje quhem Mentor dhe deshiroj te punoje ne Kanada,profesioni im eshte mbikqyres i kamerave dhe punetor ne market.Mirembetshi

 8. Alban Gasi

  Quhem Alban Gashi profesioni im eshte Kuzhinier kam deshir te punoj dhe jetoj bashk me familijen time ne Kanad jemi 4 antar Un , Shoqja , Djali dhe Qika vogel.

 9. Donika

  Pershendetje,quhem Donika dhe jam mesimedhenese e gjuhes angleze dhe deshiroj te punoj e jetoj ne Kanada gjithashtu kam shume te aferm ne Ontario Kanada a mund te jete kjo ndonje perparesi per aplikim per vize familjare pasi kam bashkeshortin gjithashtu english teacher dhe dy femije 5 dhe 3 veq.

 10. seran

  pershendetje Daniel

  desha te pyes se si mund te emigroj ne Kanada dhe jam nga Kosova jam i martuar kam dy femije une dhe bashkeshortja jemi arsimtar te gjuhes angleze.

 11. pershendetje jam HAZBIEJE QERIMI 43 vjeqe dhe deshiroj te punoj ne kanada e kam bashkshortin dhe dy dje ju lutemi ma ktheni pergjigjjen

 12. qamil bahtiri

  quhem qamil bahtiri jam me familje,me gruan dhe 3 femije, jam i interesuar per kanada, te veproj dhe punoj atje, me respekt familja bahtiri

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s